Můj příběh

Kde jsem si začala uvědomovat opravdovou realitu? Nemyslím tu, kterou nás učí ve škole. Mám na mysli tu, co je součástí PRAVDY.

Ale všechno hezky po pořádku.  Již jako dítě si uvědomuji, že jsem přemýšlela nad smyslem bytí. Rodina, kde jsem vyrůstala o opravdové pravdě neměla ani ponětí a tak na můj dotaz:“ Proč vlastně jsem? “ Hledaje smysl bytí, mi máma odpověděla:“Ty snad nechceš být?“ To byla odpověď, co mě na dlouho zastavila v mém přemýšlení, ale i přes to jsem už tehdy podvědomě tušila, že tak jednoduché a laciné to naše bytí přeci jenom není.  Další vzpomínka, která mi začala poodhrnovat tajemný závoj bytí jde do doby prvních lásek na základní škole. Chodila jsem tehdy s klukem, jehož rodina mi zapůjčila knihy od Lobsanga Rampy. Byly  to sice útlé knížečky, ale svým obsahem mi sdělily spoustu možností, oč se zajímat dál. Dočetla jsem se o auře, třetím oku nebo o tajných rituálech Tibetských lámů.  Od té doby jsem začala vyhledávat podobnou literaturu. Současně mě velice zajímal i Egypt a jeho historie. Zejména ta tajemná, nebo nevysvětlitelná. S tím vším mi vyvstávaly další nezodpovězené otázky. Postupně jsem si tedy vyhledávala literaturu nebo i pořady a přednášky, které mi doskládávaly jednotlivé dílečky do celku. Stále jsem, ale žila v nevědomosti.  Až jednou jsem zjistila, že bloudím v pomyslném kruhu. Všechno to  začalo, když jsem se zamilovala do muže, ale ženatého s malou dcerkou. Údajně nefungující manželství mne ale velmi trápilo, protože trvalo…dva roky, když jsem se odhodlala neprotahovat sliby a trýznění samotou a definitivně to ukončila. Ještě jsem si  pochvalovala, jak jsem to v sobě dokázala rychle a definitivně pustit. A slíbila jsem si, že příště už to nedopustím.  A čas plynul dál. Měsíce, roky.. a já potkávala zase muže. Ženatí, nebo s neřešenou minulostí… ale co hlavně? Měli malé dcerky, které vždy a i pochopitelně upřednostňovali před mojí láskou. Až asi po 5 letech, kdy už jsem si dokonce sázela na to, že zase potkám někoho, kdo se podobá mému prokletí, jsem dopadla na své pomyslné dno zoufalství.  Začala jsem si uvědomovat, že ti dotyční mají stejná znamení. Otázka teda zněla: Proč se to opakuje? Co dělám, že přitahuji tento druh chlapů? A dozvěděl jsem se postupně o zrcadlení a o karmě.. minulých životech, rodinných konstelacích, Bohu, andělích…

Řešením mého problému bylo to, uvědomit si, že s tím mým prvním karmickým mužem jsem měla svůj úkol. A aniž bych to zjistila, stačila jsem to ukončit. Z pohledu vesmíru jsem před tím utekla. A protože to byl velice důležitý krok pro můj další vývoj, dali mi ze své bezmezné shovívavosti příležitost v dalších vztazích. Ty se samozřejmě musely co nejvíce podobat, nebo mít alespoň stejné ukazatele. To taky bylo tím, co mi začalo být podezřelé.  Prošla jsem toho hodně ve snaze změnit tento nepříznivý osud. Potkala jsem při tom spoustu skvělých lidí a změnila celý svůj naučený pohled na svět. Byli to můj bratr, kterému se otevřel dar automatického kreslení s inspiračním písmem. Nakreslil mé počínání a vysvětlil mi moji situaci v písmu. Další Alenka Jílková – kartářka/vědma,Martin Danielv rodinných konstelacích, Dominik Pluhařová a František Cappelari s regresní terpií, Nebo Marie Machková, co mě učila automatickou kresbu. Je jich daleko víc.. Někdy stačila i jedna věta.  Je to stejně dále nekončící příběh. Jedno zdárně vyřešíte a v tu ránu se otevře další, na který musíte opět hledat cestu. U mě je to hlubší pokračování. Zajímavé je, že tím jak sama hledám cestu, zjemňuje se mi celkově vnímání, takže se ze mě stalo šikovné medium, ale také diagnostik problémů. Po čase mi začínají být jasné situace  a návaznosti, co se dějí mým blízkým přátelům a rodině.