Diagnostika těla

DIAGNOSTIKA FYZICKÉHO TĚLA

pomocí techniky automatické kresby se zaměřuje na disfunkce a nemoci projevené ve fyzickém těle. Nemoc, která je již léčená, či medikací potlačená se často neukazuje. Ukazují se zejména stádia začínající, nebo neléčená.

Cena: 350,-

Ukázka:

Na tomto příkladě je vidět veliká psychická zátěž, potíže v lokálních oblastech páteře. Výrazně je zatížená levá kyčel, koleno. Doporučila bych pročištění tlustého střeva a lékařsky se zaměřit na štítnou žlázu, dělohu. V budoucnu může hrozit nějaký nález u obou prsou. V obrázku jsou dále zaznamenány některé další upozornění. Jsou barevně rozlišené podle akutnosti, či projevení se na fyzické úrovni.

V pravé straně formuláře je zachycen  aktuální stav čaker. Jsou to energetická místa, které jsou prvním ukazatelem narušení oblasti těla. Teprve při delším neřešení vlivu na nesprávný stav tohoto energetického centra nastává projevení ve fyzickém těle jako ukazatel na problém. V tomto příkladu je vidět funkční 1. a 2. centrum. Blokace je v místě 3. čakry. Sebevyjádření, sebejistota, sebeprosazení. Souvislost s egem. Na druhé straně je projevení duše a naslouchání jejímu vedení. Tento příklad jasně ukazuje, že se se tato dáma řídí spíše intuicí a náhledy 3.oka než vedení svojí duše. Napojení na prapodstatu nebo Boží vedení zde zatím není rozvinuté.Tak tolik pro příklad vysvětlení.