čím se zabývám

V současné době pracujeme na projektu, který bude pro nás všechny něco jako podpora pro rodiče a informační kanál pro děti a jejich rozhled. Hledám pro tento web kohokoli, kdo by byl ochoten sdílet svoji činnost s dětmi. Bude to formou medailonku na představení své činnosti a samozřejmostí bude odkaz na stránky nebo je vytvoříme na tomto webu. Ty si budete moci spravovat. Ráda bych touto cestou dávala dohromady ty, kteří si jsou vědomí současného obrozování národa a těch, co mají zájem žít život společně, a ne na úkor ostatních. Je spoustu krásných a úžasných projektů, které bohužel zná malá hrstka lidí. Vítám různé typy na lidi a činnosti. Vítám nápady vylepšování a celkově jakoukoli podporu.

 

01/2013

V současnosti se tvoří konkrétní web. Obsahuje prostor pro všechny, kdo se zabývají novým přístupem ve všech možných oblastech života. Bude zde bártorová sekce – výměnna čehokoli, kontakty na spřízněné a stejně uvažující bytosti. Možnost spolujízdy, kontakty na weby a tak. Hlavně je zaměřen na pomoc rodičům a informační podporu pro děti.

Příroda nevytvořila školu jako umělý aparát, který známe. Ona sama je životem, kde je obsažena učební látka a my všichni svými dary ji utváříme a doplňujeme. My jsme její a ona naší součástí. Vesmírné zákony jsou tím, kdo ukazuje, jak jsme to zvládli, či nikoli.  Toto je nosnou konstrukcí našeho záměru. Umožnit našim dětem prostředí, kde se bude dbát na jejich svobodnou vůli a reagovat na to, k čemu je vede jejich přirozený zájem. Tato metodika unschoolingu obsahuje veškeré přirozené principy, jak respektovat dokonalý rozvrh vývoje bytosti.

Spolupráce je zde navržena jako vzájemné se doplňování osobitými možnostmi. Celá se koncipuje jako přirozený princip. Nemáme stanovenou odměnu. Je zde nastavené vyrovnání na skutečném přínosu dané osobě. Jestli díky tomuto uveřejnění přinese jedinci očekávané ovoce, pak je na jeho rozhodnutí a možnostech, jak zpětně ohodntí tuto službu. Jestli použije finanční podpoření nebo věnuje svůj um, či výtvor. To necháváme na svobodné vůli každého.

Organizce je koncipována jako nadace s účtem, kam jsou přijímány podporující dary. Celý web bude volně přístupný a bezplatný. Je navrženo spoustu oblastí a bude třeba delegovat jejich obhospodařování. Kdo má chuť a možnost s tím pomoci, tak se mi ozvěte na zanetamatesova@seznam.cz. Jde třeba o správu obchůdku, dohled nad fórem, přidávání zajímavých webů, lidí. Zpracování a komunikaci při organizování asistence dětem apod. Je toho víc, takže jste vítání.

Vítáme samozřejmě jakoukoli podporu. Právní, váš čas, ruce k budování zázemí, prostě všichni jste potřební.

Web je zatím ve výstavbě, tak jej zde zatím neuvádím. Na vyžádání se domluvíme na oblasti, kterou můžete mít na starosti a nastavíme přístupy.

To je prozatím všechno. Až bude něco dalšího, ihned to sem zpíšu a uveřejním.